akupunktura

TRADYCYJNA AKUPUNKTURA CIAŁA
 

Stosowana od ponad 2500 lat nie tylko leczy rozmaite schorzenia, ale również wzmacnia układ odpornościowy, likwiduje skutki stresu, rozluźnia zarówno umysł, jak i ciało. Akupunktura leczy choroby wewnętrzne, skutki urazów mechanicznych, przemęczenie. Jej wyjątkowe właściwości przywracania równowagi w całym organizmie są szczególnie przydatne przy obecnym trybie życia.

Polecana osobom w każdym wieku – jedyne przeciwskazania to ciąża oraz przebyte przeszczepy.*


AKUPUNKTURA TWARZY
 

Akupunktura wykonywana w obrębie twarzy działa dwutorowo. Po pierwsze, nakłuwanie ważnych punktów przywraca równowagę w całym organizmie. Po drugie, działa miejs- cowo – redukuje zmarszczki oraz problemy skórne, rozluźnia mięśnie i usuwa napięcie z twarzy. Jej zastosowanie stymuluje regenerację komórek, poprawia krążenie i kondycję mięśni twarzy. W rezultacie będziemy wyglądać nie tylko na młodszych, ale również na zdrowszych i bardziej wypoczętych.

Polecana szczególnie osobom przewlekle zestresowanym albo w celu wzmocnienia działania innych zabiegów kosmetycznych na twarzy.*
 

LECZNICZY MASAŻ BRZUCHA
 

Właściwie masaż narządów wewnętrznych – przede wszystkim usprawnia pracę układu trawiennego i usuwa napięcie spowodowane przez stres oraz niewłaściwe nawyki żywieniowe.
Rozluźnienie mięśni gładkich naszych narządów ułatwia przepływ enzymów trawiennych, poprawia perystaltykę jelit, usuwa dolegliwości bólowe i napięcie w okolicy brzucha. Polecany każdemu, kto cierpi na dolegliwości układu trawiennego, bolesne miesiączki lub odczuwa stres jako "ścisk w brzuchu".

 

- akupunktura 60 min + masaż relaksacyjny 60 min – 390 PLN

-
akupunktura 60 min + masaż relaksacyjny 90 min – 450 PLN

-
akupunktura 60 min + masaż leczniczy brzucha 30 min – 360 PLN

-
akupunktura twarzy i głowy 30 min + masaż twarzy, głowy, szyi i karku: 30 min – 290 PLN 

- akupunktura twarzy i głowy 30 min + masaż twarzy, głowy, szyi i karku: 45 min – 350 PLN

-
akupunktura twarzy 30 min + zabieg AGE Smart - naprawczy, stymulujący (wersja podstawowa) 390 PLN
 

*UWAGA – igły do akupunktury są tak cienkie (0,15-0,25mm średnicy), że rozsuwają, a nie przerywają tkanki, więc przeważnie nie zostaje po nich żaden ślad. Jednakże, w rzadkich przypadkach, szczególnie w wyniku poruszenia się pacjenta, może dojść do powstania małego siniaka lub zaczerwienienia, które ustępują najpóźniej po kilku dniach i nie powodują żadnych komplikacji zdrowotnych. Podczas nakłuwania może się pojawić niewielki ból lub, jak nazywają to Chińczycy de qi, czyli uczucie zmiany przepływu energii w ciele. Uczucie to pojawia się tylko na moment i znika, ustępując miejsca głębokiemu rozluźnieniu.

Do nakłuwania używa się sterylnych igieł jednorazowych, więc zabieg jest całkowicie bezpieczny.


Zabiegi w naszym SPA wykonuje Ewa Iwanowska certyfikowany specjalista Medycyny Chińskiej.


Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony