makijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny jest przeznaczony dla wszystkich, którzy się nie malują lub nie mają na to czasu (również sportowców i ludzi odwiedzających saunę), a mimo to chcieliby wyglądać pięknie i zawsze świeżo. Jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób, którym trudno jest wykonywać codzienny makijaż np. z powodu wady wzroku oraz dla wszystkich tych, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody.

Za pomocą delikatnych igieł do akupunktury do skóry wprowadzane są przetestowane na alergię najdelikatniejsze pigmenty. Dzięki metodzie włoskowej czy standardowej można narysować lub skorygować brwi, kreski na powiekach lub usta. Różne farby są nakładane na stałe na skórę i podkreślają indywidualne piękno – naturalne podkreślenie urody, nienamalowany make-up.

Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry od 2 do 5 lat.

Używane do zabiegu barwniki, igły i urządzenia posiadają aprobatę prawną, spełniają również wymogi higieny i najwyższe standardy. Wkład do aparatu jest indywidualnie przeznaczony dla każdego Klienta, sterylnie zamknięty. Przed przystąpieniem do zabiegu miejsce wykonania makijażu permanentnego jest znieczulane. Zabieg trwa od 20 min. do 1,5 godz. Po zabiegu może utrzymywać się lekka opuchlizna i zaczerwienienie, ustępujące po 2 godzinach.

OCZY

Kreski komplet, 90 min. - 700 zł Kreska górna, 60 min. - 400 zł Kreska dolna, 40 min. - 400 zł Kreska górna dekoracyjna, 60 min. - 500 zł

USTA

kontur, 200 min. - 700 zł
Kontur z cieniowaniem, 120 min. - 800 zł Kontur z wypełnieniem, 120 min. - 900 zł

BRWI

Brwi metoda standardowa, 120 min. - 800 zł Brwi metoda piórkowo – włoskowa, 100 min. - 800 zł
Nazywam się Marta Hryniewicz, z wykształcenia jestem kosmetologiem oraz farmaceutką, specjalistką ds. dermokosmetyki, a także specjalistą Linergistą.

Od ponad 10 lat pracuję aktywnie w branży Beauty, która jest moją absolutną pasją. Przez ostatnie 5 lat będąc Beauty Expertem oraz szkoleniowcem amerykańskiej marki Dermalogica, miałam możliwość poznać niezwykle nowatorski świat technologii kosmetologicznej, kształcąc się za granicą, m.in. w USA, Anglii czy Niemczech.

W makijażu permanentnym zakochana jestem od lat, a obecnie, dzięki wielu nowoczesnym technikom pigmentacji, mam możliwość poprawiać urodę i podkreślać naturalne piękno Kobiet!

Zapraszam serdecznie!

Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony